Cennik

asix - biuro rachunkoweNie mamy ustalonego stałego cennika usług, gdyż każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie. Nasze ceny są uzależnione od ilości dokumentów, rodzaju i charakteru prowadzonej usługi.

Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby firmy, gdzie wspólnie, w ciszy i spokoju, określimy Państwa preferencje oraz udzielimy szeregu informacji na temat poszczególnych usług. Stali klienci otrzymują specjalne oferty oraz promocje.

Jesteśmy w pełni interaktywni! Nie ma potrzeby opuszczania swojego domu lub swojego miejsca pracy aby uzgodnić większość szczegółów z nami, po doręczeniu odpowiednich dokumentów wszystkie sprawy jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą telefonu lub poprzez internet. To takie proste!

Jeśli istnieją jakieś dodatkowe pytania do nas, lub zapytania o konkretne usługi, prosimy o wiadomość e-mail. Adres w zakładce pt. „kontakt”. Odpowiemy możliwie najszybciej na kiedy i w jakiej cenie jesteśmy w stanie spełnić państwa oczekiwania! Prosimy nie zapomnieć o podaniu prawidłowego e-maila zwrotnego lub telefonu w celu odpowiedzi.

Sporą część dochodów przeznaczamy na działalność charytatywną oraz wspieranie nauki i oświaty. Finansujemy m.in. niektóre przedsięwzięcia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nie jesteśmy także obojętni na pomoc chorym i cierpiącym, wraz z fundacją Jurka Owsiaka podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspieraliśmy potrzebujących.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z nami!

Koszty obsługi kadrowo-płacowej

Cena obsługi kadrowo-płacowej:

  • kompleksowa – kadry i płace – 47 zł netto / 1 pracownika,
  • jedynie płace – 43 zł netto / 1 pracownika.

Kalkulator kosztów obsługi księgowej

Poniżej znajduje się kalkulator kosztów obsługi, który pozwala na określenie orientacyjnych cen za oferowane przez nas usługi. Poniższe ceny nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna cena zawsze jest ustalana indywidualnie po uwzględnieniu specyfiki Państwa przedsiębiorstwa oraz nakładu pracy koniecznego do rzetelnego prowadzenia obsługi księgowej.

Osoba fizyczna

Spółka cywilna

Spółka jawna

Spółka z o.o.

Spółka partnerska

Spółka komandytowa

Inna spółka prawa handlowego

Stowarzyszenie, fundacja, organizacja pozarządowa

Ryczałt ewidencjonowany

Książka przychodów i rozchodów

Pełna księgowość (księgi rachunkowe)

Tak

Nie

do 50

do 100

do 200

powyżej 200

Tak

Nie

Tak

Nie